معرفی مجموعه

شرکت سپهر سیستم متشکل از تیمی جوان، خلاق و با انگیزه است که اقدام به ارائه نرم افزار رزرواسیون در زمینه هتل و پرواز کرده است که تا کنون افتخار همکاری با حدود 1200 آژانس هواپیمایی در زمینه طراحی سیستم رزرواسیون سپهر را داشته ایم.ما شرکت خود را ملزم به ارائه بالاترین کیفیت در تمام مراحل اجرا اعم از طراحی ، برنامه نویسی و پشتیبانی دانسته ایم و سعی در ارائه خدمت هر چند ناچیز در جهت پیشرفت و رشد مشتریان خود داریم.

برنامه نویس

:برنامه نویس پیشرفته
داشتن دید خوب و وسیع
مشتاق به مطالعه مداوم و یادگیری
داشتن حس مسیولیت پذیری
نوشتن کدهای تمیز، قابل تست و نگهداری، با performance بالا
مهارت کافی در تکنولوژی های موردنیاز
بازبینی کدها
مشاوره به اعضای تیم در انجام تسک ها
داشتن توانایی در برقراری ارتباط کارامد با اعضای تیم

:برنامه نویس مبتدی
مشتاق به مطالعه مداوم و یادگیری
دارای قدرت درک مطلب
آشنا با مفاهیم OOP
آشنا با تکنولوژی های موردنیاز
داشتن توانایی در برقراری ارتباط کارامد با اعضای تیم

پشتیبان

 

کارشناسان پشتیبانی نرم افزار وظیفه حل مشکلات کاربران نرم افزار را به عهده دارند. در اغلب شرکت های تولید کننده نرم افزار یک بخش بنام واحد پشتیبانی وجود دارد، که افراد متخصص پشتیبانی به ارائه خدمات به مشتریان شرکت میپردازند.

در صورتی که شما کارشناس پشتیبانی از نرم افزار رزرواسیون سپهر باشید در طول روز کاربران زیادی مانند آژانس های مسافرتی و یا مسافران از طریق ایمیل، تلفن و یا چت با شما ارتباط برقرار کرده، و برای حل مشکلات بوجود آمده در نرم افزار یا پاسخ به سوالاتشان از شما در خواست کمک و راهنمایی می کنند و شما باید مشکلات آنها را در کوتاه ترین زمان و بهترین شکل پاسخ گو باشید.کارشناسان در سمت پشتیبانی در بدو ورود به سپهر آموزشات لازم را جهت حل مشکلات مشتریان خواهند دید.